Bielizna menstruacyjna KATHRINE

Niezawodne bezpieczeństwo i komfort podczas miesiączki

Nosisz cały dzień zamiast co chwilę zmieniać jednorazowe środki

Całodniowa pewność siebie i komfort bez wpadek

4-10x bardziej chłonne niż podpaski i tampony

Zamów figi menstruacyjne Kathrine:

Majtki menstruacyjne to sposób na komfortowe spędzenie miesiączki. Bez obaw o wpadki czy przecieki. Bielizna menstruacyjna w zupełności zastępują standardowe środki higieny.

Model Kathrine jest wykonane z naturalnych materiałów (bambus i bawełna) dla zapewnienia maksymalnego komfortu. 2-warstwowa chłonna wkładka zapewnia kilkukrotnie dłuższą ochronę niż tampony i podpaski.

Majtki menstruacyjne możesz nosić przez cały dzień, bez używania dodatkowej ochrony. Zapewnią Ci zupełną swobodę ruchu i nie będą krępować.

Nosząc majtki menstruacyjne dbasz nie tylko o siebie, ale także o środowisko, zastępując nimi jednorazowe środki. Możesz prać je w pralce, wystarczy je wcześniej wypukać pod bieżącą wodą.

Majtki menstruacyjne Kathrine – skład:

  • Majtki: 95% bambus, 5% lycra
  • Podszewka: 95% bawełna, 5% lycra

Wkład:

  • Warstwa 1: 80% polyester, 20% nylon (mikrofibra)
  • Warstwa 2: 100% PUL
TABELA ROZMIARÓW S M L XL
wymiar górnej gumki 64 cm 70 cm 76 cm 80 cm
stan/wysokość 23 cm 24 cm 25 cm 26 cm

Kathrine Switzer

Każdą kolekcję Freeya dedykujemy jednej niesamowitej kobiecie, która zmieniła bieg historii.

Kathrine Switzer, która w 1967 roku jako pierwsza kobieta w historii wzięła udział w bostońskim maratonie. 20-letnia wówczas studentka zarejestrowała się jako K.V. Switzer, więc nie wzbudziło to żadnych podejrzeń. Ale po przebiegnięciu zaledwie kilku kilometrów, jeden z organizatorów zauważył ją wśród zawodników, wyskoczył z autobusu dziennikarzy i próbował ją siłą zatrzymać. Wspomina, że krzyczał do niej „Wypad z mojego wyścigu! Oddaj ten numerek!” Chłopak Kathrine interweniował, próbując odepchnąć napalczywego organizatora. Niestety, to nie pomogło: pomimo ukończenia biegu, Kathrine została zdyskwalifikowana z maratonu. Na mecie otoczyli ją agresywni dziennikarze, skandujący „Prawdziwe kobiety nie biegają”.

Wkrótce, Kathrine została również wykluczona z Athlete Federation, co oznaczało zakaz uczestniczenia w jakichkolwiek wydarzeniach sportowych.
Ale to wcale nie był koniec jej kariery! Tak naprawdę, to był dopiero początek! Kathrine założyła własny klub sportowy i zaczęła trenować w Kanadzie, gdzie amerykańskie przepisy ją nie obowiązywały. Z biegiem czasu przyciągnęła sponsorów i zaczęła organizować własne wydarzenia sportowe, maratony dla kobiet w 27 krajach świata. Dane statystyczne z tych wydarzeń wysyłała do Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego, który po pewnym czasie zdecydował się uwzględnić maraton kobiet jako dyscyplinę olimpijską.


Kathrine przebiegła 39 maratonów. Swoją karierę sportową zakończyła w 2017 roku, uczestnicząc w bostońskim maratonie pod honorowym numerem 261 – tym samym, który organizatorzy próbowali z niej siłą zedrzeć w latach 60-tych.
Kathrine powiedziała: „Moje przesłanie do młodych dziewczyn to: możesz zrobić dużo więcej niż sobie wyobrażasz. Tak naprawdę jedyny sposób na to, żeby to wyobrazić to po prostu to zrobić. Zrób pierwszy krok. A jak zrobisz ten pierwszy, to zrób kolejne trzy. A potem kolejnych dziesięć. A pewnego dnia być może będziesz w stanie przebiec maraton. A jeśli potrafisz przebiec maraton, to potrafisz zrobić cokolwiek sobie tylko wymarzysz!”

Zdj. Boston Globe / Getty Images

Zobacz,
JAK DZIAŁA
bielizna menstruacyjna FreeYa

Ekologiczny sposób na miesiączki

Technologia zapeniająca higienę i chłonność

Nie zauważysz różnicy między tą i zwykłą bielizną w noszeniu

Jak dbać o bieliznę?

Opinie o bieliźnie Freeya

Sprawdź, co mówią szczęśliwe użytkowniczki:

30-dniowa gwarancja satysfakcji na pierwszą parę bielizny!

Gwarancja satysakcji

Kup pierwszą parę majtek, przetestuj w ciągu 30 dni i jeżeli nie spełnią one twoich oczekiwań napisz do nas swoje uwagi i skorzystaj z gwarancji satysfakcji! Zwracamy 100% ceny zakupu pierwszej pary majtek.

UWAGA! Gwarancja obejmuje tylko jedną parę majtek.