Kim jesteśmy?

Jesteśmy przede wszystkim kobietami. Co miesiąc zmagamy się z napięciem, złym nastrojem, czasem mniejszym lub większym bólem, krwawieniem i innymi wyzwaniami jakie niesie za sobą menstruacja.

Przez lata zajmowałyśmy się inwestycjami oraz rozwojem osobistym i biznesowym. Pomogłyśmy tysiącom osób postawić pierwsze kroki na rynku nieruchomości i tak bardzo pochłonęła nas ta inwestorska przygoda, że zapomniałyśmy o sobie. Kim jesteśmy i po co przyszłyśmy na ten świat.

Każda z nas przeszła swoją drogę by dojść do punktu wyjścia. Do odpowiedzi na pytanie, które zadawałyśmy tyle razy uczestnikom naszych szkoleń. Po co Ci to co robisz? Dokąd ma Cię to doprowadzić?

Zmierzenie się z tym pytaniem czasem potrafi wywrócić świat do góry nogami. Poczułyśmy, że czas na coś nowego. I tak właśnie powstała FreeYa.

Naszą misją jest pomóc Ci czuć się komfortowo podczas miesiączki, szczególnie jeśli zmagasz się z fizjologicznymi wyzwaniami takimi jak obfite krwawienia czy nietrzymanie moczu. Ale chcemy Cię również inspirować w poszukiwaniu drogi do siebie samej. Do życia na własnych zasadach. Do wolności jaką ma w sobie FreeYa. Pamiętaj, że FreeYa to kobieta którą nosisz w sobie!

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać ciekawe artykuły, promocje i 10% ZNIŻKI na pierwsze zamówienie

Udało się!
Do usłyszenia!